Bugun...
Bizi izleyin:Hızlı ve uygun fiyatlı hosting: Bulut sunucular!

Tarih: 03-09-2016 14:29:02 + -


Değişen ve gelişen bilişim alt yapıları ile, hosting konusunda kalite ve güvenilirlik birkaç adım yukarı çıkarken, maliyetler de genel olarak bu işlemlerin gelişmesi ile düştü.Değişen ve gelişen bilişim alt yapıları ile, hosting konusunda kalite ve güvenilirlik birkaç adım yukarı çıkarken, maliyetler de genel olarak bu işlemlerin gelişmesi ile düştü. Yani optimize edilmiş, daha verimli sistemler haline geldi. Bu konuda en önemli atılımlardan bir tanesi, bulut bilişim sistemleri oldu. Bulut konusunda Türkiye’de eskiden hosting, sunucu hizmeti almak hiç kolay değildi, birçok webmaster bunun için yabancı sitelerin bulut sunucularından hizmet aldı, o firmalar ile çalıştı. Ancak ilerleyen süreçte görüldü ki yabancı firmalardan destek konusunda sorun yaşayan isimler, Türkiye’de de bu hizmeti aradılar.

 

Eğer web konusunda profesyonel düşünüyorsanız ve en iyisini sunmak, en hızlı siteyi, en yüksek ziyaretçiyi yakalamak istiyorsanız siz de dünyanın tercih ettiği gelişmiş sunucu alt yapısını tercih etmelisiniz, yani bulut sunucuları. Uzun bir süredir hosting alanında ve alan adı kayıt, domain tescili gibi konularda hizmet veren hosting.com.tr de bu anlamda popüler, firma uzun bir süredir wordpress hosting, bayi hosting ve VDS paketleri sunmasının yanı sıra, doğrudan bulut sunucuları da kiralamaya başladı. Hal böyle olunca, webde fark yaratmak isteyenler, en uygun fiyatlı bulut sunucu için hosting.com.tr ile çalışmaya başladı, eğer paketleri görmek ve bulut sunucu kalitesini denemek istiyorsanız hosting sitesine göz atabilir, farklı sunucu modelleri için site yetkililerinden destek de alabilirsiniz.

 

Bulut sunucunun avantajları nelerdir?

 

Bulut sunucu, diğer klasik hosting paketleri gibi belirli bir sınır ile kullanılmaz, esnek bir paket olduğu için kullandığınız veri genişliği kadar ödeme yapma şansınız olabilir, bunun dışında bulut sunucu diğer sunucu modellerine göre daha güvenlidir, dünyanın en büyük firmalarının da bulut sistemlerine yatırım yaptığını düşünürsek, projeniz ne olursa olsun bulut sunucu kullanabilirsiniz. Ancak hosting.com.tr’de birçok farklı hosting hizmeti de mevcut. Standart kaliteli hosting paketleri ile çalışabileceğiniz, bayi paketler ile 10’a yakın siteyi tek hosting paketinde barındırabileceğiniz hosting.com.tr servisleri ile webde fark yaratmak elinizde. Birçok webmaster, hem uygun bütçeli hem de kaliteli, hızlı bir hosting servisi olduğu için hosting.com.tr ile çalışıyor, üstelik yerli bir firma olarak sürekli destek sunuyor olması da firmanın avantajlarından.

 

İnanılmaz uygun fiyatları, kaliteli hosting ve bulut sunucu hizmetlerini görmek ve bilgi almak istiyorsanız zaman kaybetmeden siz de hosting.com.tr sitesine göz atın ve en iyi hosting paketlerini satın alın. Türkiye’nin en iyi yerli hosting ve bulut sunucu hizmetini veren sitesi hosting.com.tr ile, hem hızlı hem de kaliteli bir yapıya sahip, on binlerce ziyaretçi, binlerce anlık online insan gelse de dahi yavaşlamayan güçlü bir site alt yapısı ile tanışma şansını yakalayın. En büyük sitelerin kullandığı bulut alt yapısı, kredi kartı ve diğer ödeme metotları ile anında satın alınabilir, kiralanabilir şekilde sizi hosting.com.tr adresinde bekliyor. 
Kaynak: karamansonsoz.com

Bu haber 436 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Teknoloji Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
 • BUGÜN
 • BU HAFTA
 • BU AY
FOTO GALERİ
 • Karaman'dan Kar Manzaraları
  Karaman'dan Kar Manzaraları
 • Karaman Meydanı Bırakmıyor
  Karaman Meydanı Bırakmıyor
 • Karaman Şehidini Uğurladı
  Karaman Şehidini Uğurladı
 • Türkiye'nin en yaşanabilir ili
  Türkiye'nin en yaşanabilir ili
 • İbrahim'i Arama Çalışmaları Devam Ediyor
  İbrahim'i Arama Çalışmaları Devam Ediyor
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Tekin Lisesi Ulusal Medya'da
  Tekin Lisesi Ulusal Medya'da
 • Binbaşı Barış Dedebağı'nın TÜM GÖRÜNTÜLERİ
  Binbaşı Barış Dedebağı'nın TÜM GÖRÜNTÜLERİ
 • Dakika Dakika 15 Temmuz Darbe Gecesi
  Dakika Dakika 15 Temmuz Darbe Gecesi
 • DARBE İLANı TAMAMI
  DARBE İLANı TAMAMI
 • Çanakkale Zaferi'nin 100.yıl reklam Recep Tayyip Erdoğan
  Çanakkale Zaferi'nin 100.yıl reklam Recep Tayyip Erdoğan
 • Karaman Şehidini Uğurladı
  Karaman Şehidini Uğurladı
VİDEO GALERİ
YUKARI