Bugun...
Bizi izleyin:Darphin Hydraskin Light

Tarih: 15-01-2018 10:51:11 + -


Cilt tipi normalden karmaya yakın olan kimseler için ideal bir nemlendirici olan Darphin Hydraskin lightjel yapısı ile ciltte yağlanmaya neden olma...Darphin Hydraskin Light
 
Cilt tipi normalden karmaya yakın olan kimseler için ideal bir nemlendirici olan Darphin Hydraskin lightjel yapısı ile ciltte yağlanmaya neden olmadan nemlendiren, koruyan ve besleyen bir üründür. Özel formülü ile ciltte mükemmel bir yumuşaklık ve nem dengesi sağlar. 
 
  Darphin Hydraskin Light Özellikleri Nelerdir?
 
  Karma ciltlerin nem dengesini sağlamak, diğer cilt tiplerinden daha zordur. Bu tip ciltlerde yüzün bazı gölgeleri kuruyken bazı bölgeleri de yağlanma problemi yaşar. Bu tip ciltlerde kullanılacak olan nemlendiricilerin, cildin bu ihtiyacına cevap vermesi zorunludur. Darphin Hydraskin Light karma cilt yapıları için özel olarak üretilmiş bir üründür. İçeriğinde bulunan kivi özleri, cildin canlılık kazanmasına yardımcı olur. Aynı zamanda ürünün içeriğinde Mamaku özü ve Sodium Hyaluronate maddeleri bulunmaktadır. Bu değerli ögeler sayesinde cilt en iyi şekilde beslenerek, nemlendirilir. Düzenli bir kullanım ile ciltteki mat görünümün üstesinden gelerek, doğal bir canlılık kazandırır. 
 
 Darphin Hydraskin Light Nasıl Kullanılmalıdır?
 
  Darphin Hydraskin Light cildin nemlenmesine ihtiyaç duyulduğu her an güvenle kullanılabilen bir üründür. Ancak üründen maksimum etki sağlamak için özellikle akşamları, makyaj temizliğinden sonra uygulanmalıdır. İyice temizlenmiş ve makyaj kalıntılarından arındırılmış olan cilt üzerine üründen bir miktar alınarak, parmak uçları ile masaj yapılmak suretiyle uygulanmalıdır. Yapılan masaj, cildi uyararak kan dolaşımını hızlandıracak ve bu sayede ürünün etkisi daha güçlü biçimde hissedilecektir. Özellikle aşağıdan yukarıya doğru yapılan masaj hareketleri ile yüz ve boyun bölgesine uygulanmalıdır. Bu uygulama sabahları da tekrarlanabilir. Sabah yapılan uygulamalarda yine cilt temizliği ve uygun bir nemlendirici serum sonrasında kullanılmalıdır.
 
 Darphin Hydraskin Light Kullanılırken Nelere Dikkat Edilmelidir?
 
  Son derece hassas ve yumuşak bir formüle sahip olan Darphin Hydraskin Light dermatolojik testler yapıldıktan sonra piyasaya sürülmüştür. Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürün kullanımı sırasında gözlerle temas ettirilmemesi tavsiye edilmektedir. Böyle bir durum yaşandığından gözler bol su ile durulanmalıdır. Hijyen sağlamak için ürünün kapağı açık bırakılmamalı ve orijinal ambalajında saklanmalıdır. Direk olarak ısıya ve güneş ışığına maruz bırakılmamalı, çocukların ve bebeklerin ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. 
 Bu haber 976 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Sağlık Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
FOTO GALERİ
 • Karaman'dan Kar Manzaraları
  Karaman'dan Kar Manzaraları
 • Karaman Meydanı Bırakmıyor
  Karaman Meydanı Bırakmıyor
 • Karaman Şehidini Uğurladı
  Karaman Şehidini Uğurladı
 • Türkiye'nin en yaşanabilir ili
  Türkiye'nin en yaşanabilir ili
 • İbrahim'i Arama Çalışmaları Devam Ediyor
  İbrahim'i Arama Çalışmaları Devam Ediyor
 • Yurdum İnsanı
  Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
 • Tekin Lisesi Ulusal Medya'da
  Tekin Lisesi Ulusal Medya'da
 • Binbaşı Barış Dedebağı'nın TÜM GÖRÜNTÜLERİ
  Binbaşı Barış Dedebağı'nın TÜM GÖRÜNTÜLERİ
 • Dakika Dakika 15 Temmuz Darbe Gecesi
  Dakika Dakika 15 Temmuz Darbe Gecesi
 • DARBE İLANı TAMAMI
  DARBE İLANı TAMAMI
 • Çanakkale Zaferi'nin 100.yıl reklam Recep Tayyip Erdoğan
  Çanakkale Zaferi'nin 100.yıl reklam Recep Tayyip Erdoğan
 • Karaman Şehidini Uğurladı
  Karaman Şehidini Uğurladı
VİDEO GALERİ
YUKARI