Bugun...
Bizi izleyin:



BADMİNTON ULUSAL EGEMENLİK KUPASI SAHİPLERİNİ BULDU

Tarih: 24-04-2017 16:46:44 + -


Karaman’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen Ulusal Egemenlik Badminton Kupası yarışmalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.


BADMİNTON ULUSAL EGEMENLİK KUPASI SAHİPLERİNİ BULDU

Karaman’da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen Ulusal Egemenlik Badminton Kupası yarışmalarında dereceye giren sporcular ödüllendirildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından koordine edilen Ulusal Egemenlik Badminton Kupası yarışmaları Yunus Emre Spor Salonu’nda oynanan müsabakalarla sonuçlandı. Müsabakalar 11- 13 yaş altı olmak üzere iki kategoride ve toplam 85 sporcunun katılımıyla gerçekleşti.

İki gün boyunca renkli görüntülere sahne olan müsabakalar sonucunda 11 yaş altı Tek Kızlarda İrem Elif Yurdadön birinci, Sude Naz İnanır ikinci, Özgün Kayalık üçüncü, Beyza Şimşek dördüncü, Tek Erkeklerde Melih Kağan Yavuz birinci, Durmuş Ali Gülcan ikinci, Abdüssamet Akman üçüncü, Ahmet Seyit Bakır dördüncü oldu. 11 yaş altı Çift Kızlarda İrem Elif Yurdadön-Özgün Kayalık birinci, Sude Naz İnanır-Beyza Şimşek ikinci, Edanur Özoğul-Ervanur Özoğul üçüncü, Ayşenur Gökalp-Ayşegül Dursun dördüncü, Çift Erkeklerde Melih Kağan Yavuz-Süleyman Emre Tahtabaş, Durmuş Ali Gülcan-Enes Gülcan ikinci, Ethem Sönmez-Ahmet Ceylan üçüncü, Arda Altay-Turan Barış Akman dördüncü, Karışık Çiftlerde ise Turan Barış Akman-Cennet Doğan birinci, Polat Eren Kılıç-Ayşegül Duran ikinci, Muzaffer Kayar-Beril Koyuncuoğlu üçüncü, Rahman Demir ve Hatice Kübra Başlar çifti ise dördüncü oldu.

13 yaş altı Tek Kızlarda Ayşenur Bakır birinci, Raziyenur Bakır ikinci, Sudenur Duran üçüncü, Nadide Gül Saka dördüncü, Tek Erkeklerde Mehmet Ali Kaynar birinci, Ahmet Gülcan ikinci, Emre Akdemir üçüncü, Emirhan Doğan dördüncü oldu. 13 yaş altı Çift Kızlarda Ayşenur Bakır-Raziyenur Bakır birinci, Ebrar Sağlamçelik-Asude Tuncer ikinci, Rukiye Ceren Güler-Sudenur Duran üçüncü, İlayda Gönen-Rahime Koç dördüncü, Çift Erkeklerde Mehmet Ali Kaynar-Yusuf Can Uyar birinci, Emre Akdemir-İbrahim Akdemir ikinci, Serdar Uludağ-Emirhan Doğan üçüncü, Hasan Aşağıdere-Beytullah Aladağ dördüncüi Karışık Çiftlerde ise Emirhan Kürtoğlu-Asude Tuncer birinci, Ebrar Sağlamçelik-Necati Can Yaz ikinci, Mustafa Yılmaz-Ayşe Begüm Keskin üçüncü, Meliha Çağlar-Mehmet Esat Gökalp çifti dördüncü oldu.

Müsabakalarda dereceye giren sporculara madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürü Aydın Kaya, badminton il temsilcisi Ela Sunaoğlu, beden eğitimi öğretmenleri ve sporcu velileri tarafından verildi.

 




Kaynak: karamansonsoz.com

Bu haber 313 defa okunmuştur.

Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

DİĞER Spor Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
FOTO GALERİ
  • Karaman'dan Kar Manzaraları
    Karaman'dan Kar Manzaraları
  • Karaman Meydanı Bırakmıyor
    Karaman Meydanı Bırakmıyor
  • Karaman Şehidini Uğurladı
    Karaman Şehidini Uğurladı
  • Türkiye'nin en yaşanabilir ili
    Türkiye'nin en yaşanabilir ili
  • İbrahim'i Arama Çalışmaları Devam Ediyor
    İbrahim'i Arama Çalışmaları Devam Ediyor
  • Yurdum İnsanı
    Yurdum İnsanı
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
  • Tekin Lisesi Ulusal Medya'da
    Tekin Lisesi Ulusal Medya'da
  • Binbaşı Barış Dedebağı'nın TÜM GÖRÜNTÜLERİ
    Binbaşı Barış Dedebağı'nın TÜM GÖRÜNTÜLERİ
  • Dakika Dakika 15 Temmuz Darbe Gecesi
    Dakika Dakika 15 Temmuz Darbe Gecesi
  • DARBE İLANı TAMAMI
    DARBE İLANı TAMAMI
  • Çanakkale Zaferi'nin 100.yıl reklam Recep Tayyip Erdoğan
    Çanakkale Zaferi'nin 100.yıl reklam Recep Tayyip Erdoğan
  • Karaman Şehidini Uğurladı
    Karaman Şehidini Uğurladı
VİDEO GALERİ
YUKARI